reshetki.kh@gmail.com

Решетки на окна Харьков

Изделия из металла: оконные решетки, ворота, перила, оградки, двери

 

Услуга «Выезд замерщика» включает в себя:

 

1. Выезд специалиста к клиенту

2. Консультирование клиента

3. Замер

4. Расчет стоимости ограждения и сроки выполнения

Выезд специалиста - БЕСПЛАТНО, для всех наших клиентов заключившие договор.

Вікна в будинку —  це найважливіша деталь облаштування. Лише завдяки їм можна створити комфортну обстановку для життя та роботи, захистивши приміщення від всіх зовнішніх чинників: негоди, пилу, шуму та зберегти тепло. Тому, спантеличившись питанням встановлення нових вікон, кожний прагне купити такі віконні конструкції, які прослужать довгі роки, стануть частиною інтер'єру та їх можна буде більше не ховати за багатошаровими шторами.

Перше, на що звертають увагу гості, які прийшли в будинок, або відвідувачі офісу — це на встановлені віконні грати. І якщо вони виглядають грубо та не естетично, то відвідувачі та самі жителі навряд чи будуть відчувати комфортну обстановку.

Щоб не тільки укріпити вікна, але й прикрасити фасад, грати на вікна сьогодні жителі Харкова замовляють в Компанії Решітки Харків. Наші майстри виготовлять такі решітки, які будуть відображають не лише побоювання господарів, але й підкреслять їх респектабельність.

  Багаточисельна колекція зразків узорів для грат, зібрана майстрами Компанії Решітки Харків, дозволяє кожному замовникові вибрати найбільш вподобаний, для створення унікального обрамлення вікна. Адже красиві грати - це можливість не тільки показати, що будинок захищений, але й те, що його власники не позбавлені художнього смаку. А надійність будь-яких грат на вікна залежить від якості металу та способу установки.

Наші майстри зможуть виготовити грати будь-якого типу — стаціонарні, орні, знімні, розсувні, використовуючи такі матеріали, як металевий пруток, смуга або профільні труби. Вибрати найбільш відповідний варіант замовник може по своєму бажанню. При виборі грат стаціонарного типу, наші менеджери нагадають про протипожежну безпеку та порекомендують хоч би одне вікно в приміщенні оснастити гратами іншого типу.

Квапимося вас порадувати! Не варто витрачати час на ходіння по будівельних ринках або перегортати сторінки інтернет-сайтів. Компанія Решітки Харків, може запропонувати Вам решітки на вікна за привабливими для вас цінами та з повним комплексом послуг. Ці низькі ціни на продукцію обумовлені прямими продажами без посередників, що виключає всілякі торгівельні та транспортні націнки. Крім того, нами розроблена система бонусів та знижок для клієнтів, що теж веде до зниження вартості. Замовляйте решітки на вікна у нас та самі в цьому переконаєтеся.