reshetki.kh@gmail.com

Решетки на окна Харьков

Изделия из металла: оконные решетки, ворота, перила, оградки, двери

 

Услуга «Выезд замерщика» включает в себя:

 

1. Выезд специалиста к клиенту

2. Консультирование клиента

3. Замер

4. Расчет стоимости ограждения и сроки выполнения

Выезд специалиста - БЕСПЛАТНО, для всех наших клиентов заключившие договор.

Компанія Решітки Харків пропонує Вам різноманітний асортимент кованих решіток в м. Харкові з різною ціновою категорією. Ми з ретельністю підходимо до виготовлення будь-якого металевого продукту, враховуючи розмір віконних отворів та матеріал самої будівлі.

Ковані решітки - це сучасний та естетично привабливий спосіб захисту житлових та офісних приміщень від небажаного проникнення. А крім того ще можуть стати прикрасою фасаду будь-якої будівлі, а їх оригінальні візерунки з тіні та світла в кімнаті створять чудові малюнки.

Залежно від поставлених завдань та побажань замовника, ковані решітки можуть бути:

  • за типом конструкції - відкриватися або розсуватися;
  • за якістю матеріалу - сталевими та металевими;
  • по формі - випуклі або плоскі.

 

Віконні решітки, виготовлені в процесі кування, є справжніми витворами фасадного мистецтва. Кількість варіацій візерунків настільки різноманітно, що не буде труднощів підібрати відповідний дизайн для будь-якої сучасної або старовинної будівлі.

Наші професійні майстри здатні виконати будь-які композиції, що є всілякими декоративними орнаментами, спіралями, вензелями, квітами, листям, втечами, фігурками і іншими візерунками. Для того, щоб решітки мали привабливий вигляд, їх нерідко покривають бронзовими, золотими або срібними фарбами, які наносять на антикорозійну основу.

За бажанням клієнта, решітки можуть мати більше класичний вигляд, здатний здивувати будь-якого перехожого своєю вишуканістю.